Date:19. august, 2013, 12:45

Kuma Raadio 2004

Kuma Raadio üheteistkümnes sünnipäev peeti 28. augustil 2004. aastal Veskisillal.grupipilt_154316

STAARIDE KARDISÕIDUS peeti maha Eesti-Nigeeria maavõistlus. Nigeeriat esindas üks rahvamuusika kollektiiv, Eesti koondvõistkonda oli kutsutud värvikaid inimesi erinevatelt elualadelt. Individuaalvõistluse võitis tuntud räppmuusik Cool D. Järgnevad neli kohta kuulusid külalisvõistlejatele. Teine oli Abbas Möhammed Fadel, kolmas Metibemu James Damilola, neljas Akinmusire Abiodun, viies Akin Boyewa Nelson Ereola, kuues Erich Kriger, seitsmes Mount Everesti vallutamisel osalenud Ivar Lai, kaheksas Onu Uno, üheksas Akinboyewa Oyebola I, kümnes Oyekan Adeyinka Olusola, üheteistkümnes rammumees, aasta isa ja Erna retke võitja Aare Kabel, kaheteistkümnes mustade meeste vahel valget värvi lisanud Ane, kolmeteistkümnes Gunnar Loho, neljateistkümnes Ojoma Oluwatosun Michael, viieteistkümnes trubaduur Jüri Homenja, kuueteistkümnes meediastaar Alex Lepajõe, seitsmeteistkümnes Adeynka Babatunde Akinlabi ja kaheksateistkümnes Aluko Oludele Olumide.

ÕHUPÜSSIST LASKMISES saavutas kuni 10aastaste seas võidu Karl Aasavelt ja teine oli Reimo Kinno. 11—15aastaste seas oli parim Gunnar Sau Eero Smirnoffi ees. Võistlusklassis ohupuss_15434115aastased ja vanemad mehed sai võidu Igor Homin ja teine oli Allan Leesmäe. Sama vanadest naistest oli parim Anita Homin Elin Kalda ees.

KUMAKESE KARDIVÕISTLUSE võitis Valdur Komp, teine Roland Murakas, kolmas Martin Laansoo, neljas Uku Metsaots, viies Ken-Kristjan Toomjõe, kuues Elvis Homin, seitsmes Egert Homin, kaheksas Kait Kask, üheksas Siim Jalakas ja kümnes Maikel Homin.

SUPERKUMA KARDIVÕISTLUSE võitis Madis Laiv, teine oli Valeri Homin, kolmas Aivar Jalakas, neljas Taavi Toobel, viies Denis Gorski, kuues Marko Virkoja, seitsmes Tarmo Saare, kaheksas Janek Antipov ja üheksas Tauri Kikerpill.

RISTSÕNADE LAHENDAMISE VÕISTLUSE võitis kuni 11aastaste vanuseklassis  Kristin Toome, teine oli Benita Ott, kolmas Kristi Hindreus.ristsona_154400 12-15aastaste arvestuses oli parim Laura Madar, teine Madis Peterson, kolmas Ott Lints. 16-aastaste ja vanemate klassis võttis võidu Maire Põldmäe, teine Maire Kaldma ja kolmas Rutt Mihkelson. Eliitklassis oli parim Lauri Ruus, järgnesid Priit Parre ja Mart Kübarsepp.

ELEKTROONILISE NOOLEMÄNGU individuaalvõistluse võitis Marek Ainsam, teine oli Meelis Aule ja kolmas Mati Leis. Naiste parim oli Küllike Lillestik ja teine Reili Roodla. Paaride võistluse võitis Vahur Luuk ja Margus Kuuskemäe, teine oli Marek Ainsam ja Mati Leis ning kolmas Leho Arus ja Meelis Aule.

BOWLINGU võitis Leho Arus 210 punktiga, teine oli “Renka” Peilman 163 punktiga ja kolmas Olev 161 punktiga. Naiste esikoht kuulus Karin Orgveele 167 punktiga, teine oli Liina Allak 158 punktiga ning kolmas Mare Soovik 123 punktiga. Lastest võitis Endel Lõhmus 131 punktiga, teine oli 110 punktiga Urmo Urbus ning kolmas Carl Alas 108 punktiga.

KÄESURUMISVÕISTLUSE tugevaim mees oli Marko Treffner Silver Vatseli ja Jaan Looga ees. Naiste parim oli Mairi Päärand, teine Anu Kuurmaa ja kolmas Krista Karusion.kaesurumine_154419

BEEBIDE ROOMAMISVÕISTLUSES sai esikoha 1aastane Carolin Lepp, teine oli 10kuune Raiko Savejev, kolmas 9kuune Artur Soo ja neljas 8kuune Anna Greta Gröön.

KOHUKESE SÖÖMISE võitis Timo Kitsing, teine oli Reelika Pihlak ja kolmas Annika Karusion.

ÕHUPALLI PURUKS PUHUMISE võitis Mona Schröder Kristo Ardla ja Keijo Kitsingi ees. Ergutusauhinna sai Gunnar Raudsepp.

YESi SEINARONIMISE võitis kuni 12aastaste arvestuses Martin Mänd, teine oli Erik Sepp ja kolmas Maikel Jätsa. Meeste võistluse võitis Marko Mänd, teine oli Virko Raagmets jaseinaronimine_154454 kolmas Ott Pikk. Naiste võistluse parim oli Krista Karusion, teine oli Annika Sama ja kolmas Kaidi Aasma.

Lisaks prooviti jõudu paintballis, sasku mängimises ja Daimi munamängus.

Õhtune peaesineja oli Smilers, kellele sekundeerisid Eesti Gun, Ane, Carin, Fata Morgana ja Arnold Oksmaa. Kalamajas esinesid brass-ansambel Igihaljas ja Seitse. Rockitelgis esines ansambel Spido ja rockidisko eest kandsid hoolt Olev Ulp ja Andres Põllu.