Date:19. august, 2013, 12:30

Kuma Raadio 2003

Kuma Raadio kümnes sünnipäev peeti 30. augustil 2003. aastal Veski-Sillal. Publikumagnetiks oli endiste ja praeguste ministrite kardisõit. Esikoha võitis Toivo Asmer, teine oli Tiit Tammsaar, kolmas oli Mait Klaasen, neljas Villu 040_1_103755Reiljan, viies Toivo Jürgenson, kuues Robert Lepikson, seitsmes Mart Siimann, kaheksas Raivo Vare, üheksas Jaanus Marrandi, kümnes Enn Sarap ja üheteistkümnes Sven Mikser. Karikad andis võitjatele üle Eesti Vabariigi president Arnold Rüütel.

Bowlingu võistluse võitis Aivar Vettik 224 punktiga, teine oli 212 punktiga Leho Arus ja kolmas 206 punktiga Janek Jaanof. Viru Valge eriauhinna täpselt 150 punkti välja viskamise eest võitsid 058_2_103814Aleksei Lisitsok, Janek Jaanof, Vallo Pleesi, Veikko Hürenen ja Tauno Timmermaa.

EHITUSGAMMA SOPSUVÕISTLUSEL tuli tabada pintsliga värvipange. Võidu võttis Robert Kuusik, teine oli Andres Noole ja kolmas Assar Jõesma.

TÄRINGUVEERETAMISE esimesed maailmameistrivõistlused võitis Karmo Nigula ja sai auhinnaks E-Betoonelemendilt eramu jagu vahelaepaneele. Teine oli Eero Smirnov, kolmas Rait, neljas Reemet Paabo ja viies Vallo Pleesi.

ELEKTROONILISE NOOLEMÄNGU võistluse võitis Marko Karilaid Mati Leisi ja Priit Reinarti ees. Paaride võistluse võitisid Leho Aros ja 002_103834Hardi Pihlamäe. Teise koha said Priit Reinart ja Marten Mälk ning kolmanda koha Meelis Aule ja Marko Karilaid.

PADJAMÄNGU Gevalia-Estrella auhindadele parimad tüdrukud olid Tähti, Anneli ja Age. Parimad naised Lea, Kadri ja Mari. Poiste edukamad olid Martin, Rivo ja Madis, meestest Raul, Kaspar ja Mati.

RISTSÕNADE LAHENDAMISE VÕISTLUSE võitis kuni 11aastaste vanuseklassis  Kristin Toome, teine 022_103852oli Elgar Lepp, kolmas Benita. 12-15aastaste arvestuses oli parim Laura Madar, teine Simmo Rästas, kolmas Ott. 16-aastaste ja vanemate klassis võttis võidu Maire Kaldma, teine oli Maire Põldmäe ja kolmas Rutt Mihkelson. Eliitklassis oli parim Mart Kübarsepp, järgnesid Priit Parre ja Lauri Ruus.

HUBBA-BUBBA MULLIPUHUMISE võitis 18 cm-ga Ürli, teine oli 15 cm-ga Mairi ja kolmas 14 cm-ga Jessika.

BEEBIDE ROOMAMISVÕISTLUSES said osaleda need, kes käija020_103910 veel ei osanud. Ülivõimsa võidu võttis 7,4 sekundiga Simon Rennit, teise koha sai Karl-Mathias Saarse 22,81 sekundiga ja kolmanda Rein-Eric Hallik 56,03 sekundiga. Väike ei olnud siin ka vanemate osa, kellest üks tohtis eest meelitada ja teine tagant hirmutada.

RAIDERI PÜKSTESSE RONIMISES oli parim Robert Toots, teine Lea Laanemets ja kolmas Olga Rennik.

Õhtuse peo eest hoolitsesid Meie Mees, Airi Ojamets ja In Mail, Arnold Oksmaa ja XXL ning ansambel Vint.