Date:19. august, 2013, 09:53

Kuma Raadio 1999

Kuma Raadio kuues sünnipäev peeti 28. augustil 1999. aastal Paide Vallimäel.1999MillaAuto_245_090327

RISTSÕNADE LAHENDAMISE VÕISTLUSE võitis kuni 11-aastaste vanuseklassis  Simmo Rästas,teine oli Kairi Sirotkina, kolmas Kersti Sitska. 12-15aastaste arvestuses oli parim Tuuli Kaljumets, teine Kristina Kask, kolmas Kristi Kõll. 16-aastaste ja vanemate klassis võttis võidu Maire Kaldma,teine oli Eve Luha ja kolmas Toivo Jaas. Eliitklassis oli parim Urmas Tarvis, järgnesid Tõnu Talve ja Rauno Pärnits.

RONDO SOPSUVÕISTLUSE 52 osalejast oli parim Joosep Kivimäe, teine Pavel Ivanov ja kolmas Alary Suur.

PETANQUE`is jätkati ikka vana traditsiooni järgi triode võistlust. Parim meeskond oli RTE (Erkki Moosel, Toomas Vene, Margus Põder), teine Rein (Rein Rotberg, Ain Tamme, Olavi Nurmsalu), 1999JalgrattaKross_245_085929kolmas Krissu (Linda Lüdig, Egle Silluta, Kristiina Kask).

MAASTIKURATTAKROSSI parim mees oli Alges Maasikmets, teine Helmet Tammkõrv ja kolmas Urmas Välbe. Juunioridest osutus edukamaks Severin Israel Allan Luige ja Ivar Kruusenbergi ees.

PUDINGU SÖÖMISE VÕISTLUSE esikoht kuulus Rainer Sepale, teine oli Siim Mikson, kolmas Enn Heinsoo. Kokkuosales 43 sööjat.

NAISEKANDMISE VÕISTLUS oli kavas teist korda. Parimaks osutuspaar Birgit Ulrich / Margo Uusorg, teised olid Annela Ojaste / Imre 1999NaiseKandmine_245_090519Ambos,kolmandad Anna Zilberberg / Meelis Tammre.

SPINNUNGUHEITES sai esikoha Tõnu Traks, teise koha Olev Vetik ning kolmanda koha Ivar 1999RedBulliJalgratas_245_095352Pippenberg.

JALGRATTA VIGURSÕIDUS oli parim Raul Laas. Teine koht kuulus Ants Valdsalule ja kolmas koht Tauri Looperele.

RAMMUMEHE võistlustel osutus kõige tugevamaks Tarmo Mitt. Teine oli Andrus Murumets ja kolmas Aare Kabel.

CD-PLAADI VISAKAMISEL osales 78 osalejat. Parim oli Rait Toom, teine Lennart Rikk ning kolmas Harles Luts.

HUBBA-BUBBA MULLIPUHUMISE VÕISTLUSTEL puhus suurima mulli Mari-Liis Sarap, teine oli Kaidi Kriisa ja kolmas Kätlin Saar.

JOONISTUSVÕISTLUSE teemal “Mina kuulan Kuma Raadiot” kaasavõetud piltidega oli parim Harlis Velk, teine ÕnneliisTelgma ja kolmas Veigo Vesman.

PADJAMÄNGU parimaks meeste arvestuses osutus Alar Roosipuu, teiseks tuli Andrus Mandle ja kolmandaks Raul Laas. Naistekolm paremat olid Ly Menov, Silje Laas ja Anu Veitmaa.1999Poomivoistlus_245_092429

Õhtuse osa eest hoolitsesid Joel Steinfeldt ansambliga, Rooza Öökull, N-Euro ja Estin. Diskoriteks olid Virx ja Janno Lehemets.