ONU UNO ENNUSTUSVÕISTLUSTE VÕITJAD

 

        1 Lillehammer 1994                   Ave Teearu                              Tallinn

        2 Jalgpall 1994                            Mati Põldma                           Tabivere

        3 Helsinki 1994                           Urmas Põldre                          Vändra

        4 Maleolümpia 1994                   Aivo Hommik                         Tallinn

 

        5 Thunder Bay 1995                   Rein Eensoo                            Tallinn

        6 Kergejõustiku MM 1995         Ivar Sinijärv                            Kärdla 

        7 Korvpall 1995/96                     Aivar Haug                             Tallinn

                                                            Peeter Silm                              Tallinn

 

        8 Jalgpall 1996                            Eduard Rihm                           Tallinn

        9 Atlanta 1996                            Janno Puusepp                        Tallinn

      10 Vormel 1996                            Hele Maivel                             Käina

 

      11 Suusatamise MM 1997            Kirsika Loik                            Voka

      12 Korvpall 1997                          Sander Kala                            Rapla

      13 Ateena 1997                             Mati Rass                                Tallinn

      14 Vormel 1997                            Mart Koppel                            Ridala

 

       15 Nagano 1998                           Aare Oja                                  Tartu

       16 Jalgpall 1998                           Aivo Liiv                                 Rääbise

       17 Budapest 1998                        Heino Filatov                          Tammiku

       18 Vormel 1998                           Sulev Maldur                          Tallinn

 

       19 Ramsau 1999                          Jargo Pisa                                Käina

       20 Korvpall 1999                         Valdo Lahemaa                       Kärdla

       21 Sevilla 1999                            Arnold Almers                        Mustla

       22 Vormel 1999                           Ülari Pärnoja                           Keila

 

       23 Suusatamise MK 2000            Enrico Torro                            Järva-Jaani

       24 Jalgpall 2000                           Sulev Maldur                          Tallinn

       25 Sidney 2000                            Lennart Krönström                 Kuusalu

       26 Vormel 2000                           Argo Kask                               Viljandi

 

       27 Lahti 2001                               Ingrid Krönström                    Kuusalu

       28 Edmonton 2001                      Heldur Tuulemäe                     Tallinn

       29 Korvpall 2001                         Aare Oja                                  Tartu

       30 Vormel 2001                           Aleksander Pajuste                 Tallinn

 

       31 Salt Lake City 2002                Urmas Raiend                         Tallinn

       32 Jalgpall 2002                           Even Lauter                            Võiste

       33 München 2002                        Urmas Põldre                          Tallinn

       34 Vormel 2002                           Urmas Laanesoo                     Voika

 

       35 Val di Fiemme 2003               Suule Vainu                            Pärnu

       36 Pariis 2003                              Ülle Anton                              Jõgeva

       37 Korvpall 2003                         Bruno Liik                               Kaali

       38 Vormel/Ralli 2003                  Krister Pisa                              Käina

 

       39 Suusatamise MK 2004            Eha Hints                                Rapla

       40 Jalgpall 2004                           Urmas Hinno                          Kadrina

       41 Ateena 2004                            Ivar Uuetalu                            Tallinn

       42 Vormel/Ralli 2004                  Inna Järve                                Linnamäe

 

       43 Oberstdorf 2005                      Laani Tamm                            Suuremõisa     

       44 Helsingi 2005                          Silver Raaga                            Vändra

       45 Korvpall 2005                         Silver Raaga                            Vändra

       46 Ralli 2005                               Katrin Põldniit                        Kuressaare

 

       47 Torino 2006                            Riin Jõgi                                  Tallinn

       48 Jalgpall 2006                           Ilmar Nagelmann                    Räpina

       49 Göteborg 2006                        Tiiu Pihlakas                           Tallinn

       50 Auto 2006                               Tiit Kattai                               Valga  

 

       51 Sapporo 2007                          Vaido Nemvalts                      Rapla

       52 Osaka 2007                             Jaanus Avila                            Tallinn

       53 Korvpall 2007                         Indrek Taat                              Põlva

       54 Auto 2007                               Ilmar Nagelmann                    Räpina

 

       55 Talv 2008                                Mati Rass                                Tallinn

       56 Eurovutt 2008                         Velda Mõek                            Tõrremäe

       57 Peking 2008                            Margit Krönström                   Kuusalu

       58 Auto 2008                               Lennart Krönström                 Kuusalu

 

       59 Suusatamine 2009                   Avo Ombler                            Tartu

       60 Berliin 2009                            Elmo Palm                              Harku

       61 Võrkpall 2009                         Ketlin Evisalu                         Kuimetsa

       62 Vormel 2009                           Jaanus Komp                          Aila

 

       63 Vancouver 2010                      Rein Koha                               Võru

       64 Jalgpall 2010                           Aare Oja                                  Tartu

       65 Barcelona 2010                       Urmas Kink                            Vana-Kuuste

       66 Vormel 2010                           Jaak Suursaar                          Loksa

 

       67 Suusatamine 2011                   Jaanus Käkk                            Tudu

       68 Daegu 2011                             Triin Transtok                         Vinni

       69 Volle 2011                              Vello Hein                              Rakvere

       70 Vormel 2011                           Hillar Sein                               Simuna

 

       71 Talv 2012                                Ergo Tammik                          Tallinn

       72 Eurovutt 2012                         Priit Puidak                             Tallinn

       73 London 2012                           Mart Koppel                            Ridala

       74 Vormel 2012                           Ain Toomi                               Oisu

 

       75 Val di Fiemme 2013               Tiit Kralla                                Viljandi

       76 Vormel 2013                           Villem Tammemägi                Tabasalu                     

       77 Moskva 2013                          Jaanus Komp                          Aila

       78 Eurobasket 2013                     Rauno Sisask                           Soe

 

      79 Sochi 2014                               Hillar Sein                               Simuna

      80 Vormel 2014                            Meelis Valo                            Rakvere

      81 World Cup 2014                      Berit Kaschan                         Tallinn

      82 Zürich 2014                             Tauno Asi                               Himmaste

 

      83 Talv 2015                                 Tiit Transtok                           Vinni

      84 Vormel 2015                           Maie Ütsmüts                         Rapla

      85 Beijing 2015                            Rene Urke                               Kuimetsa

      86 Eurobasket 2015                      Kaido Idvand                          Pärnu

 

     87 Talv 2016                                  Ahti Suimets                           Tallinn

     88 Vormel 2016                             Ahti Suimets                           Tallinn

     89 Eurovutt 2016                           Kairi Pisa                                Käina

     90 RIO 2016                                  Rene Krutob                           Tallinn

 

    91 Talv 2017                                   Anneli Kattai                          Valga

    92 Auto 2017                                  Karla Keelmann                      Koikse

    93 London 2017                              Ülo Sommer                            Uulu

    94 Volle 2017                                 Ain Rea                                   Tõstamaa

 

   95 PyeongChang 2018                     Karla Keelmann                      Koikse

   96 Auto 2018                                   Kevin-Sten Liik                      Haapsalu

   97 World Cup 2018                         Ahti Suimets                           Tallinn

   98 Berliin 2018                                Ego Hänilane                          Tartu

  

   99 Talv 2019                                    Mats Särev                              Taali

100 Auto 2019                                    Marko Kotsar                         Verilaske        

101 Eurovolle 2019                            Mart Koppel                            Panga

102 Doha 2019                                   Kairi Pisa                                Käina

 

103 Talv 2020                                     Ego Hänilane                          Tartu

       Koroonaviiruse tõttu rohkem ennustusvõistlusi aastal 2020 ei toimunud